TWÓJ PASAŻ FINANSOWY

KREDYTY MIESZKANIOWE, KONTA, KARTY KREDYTOWE


Elastyczne Konto Oszczędnościowe

  • 0,5% w skali roku przez 3 miesiące
    do 200 tys. zł na Nowe Środki
  • Bezpłatne
  • Zawsze oprocentowane
Nota prawna
Elastyczne Konto Oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem
Bezpłatne
Nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta. Bezpłatny jest również dostęp przez Bankowość Internetową i Mobilną.
Zawsze oprocentowane
Środki na koncie oszczędnościowym są zawsze oprocentowane i pracują już od pierwszej złotówki. Odsetki otrzymasz zawsze na koniec miesiąca.
Swoboda wpłat i wypłat
Przelew środków możesz zrobić w każdej chwili, korzystając z bankowości internetowej, mobilnej, telefonicznej lub w oddziale banku.

Twój Bank blisko Ciebie

bankuj wygodnie!

Bankowość Internetowa
Nowoczesna Bankowość Internetowa
Wielokanałowa jakość obsługi
Wielokanałowa jakość obsługi wyróżniona w rankingu Bankier.pl
Sieć oddziałów w całej Polsce
Ponad 300 oddziałów w całej Polsce
Infolinia czynna całą dobę
Infolinia czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Nota prawna

Oferta Specjalna „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” - edycja nr 7/2021 – 0,5% w skali roku do 200 tys. zł oraz 0,3% dla nadwyżki od 200 000 zł do 400 000 zł przez 3 m-ce dostępna jest dla posiadaczy Konta Osobistego, którzy wpłacą Nowe środki na Elastyczne Konto Oszczędnościowe od 19.04.2021 r. do 9.05.2021 r. oraz udzielą Zgód marketingowych.

Szczegółowe warunki Ofert Specjalnych znajdują się w regulaminach. Regulaminy, opłaty i prowizje dostępne na www.getinbank.pl i w placówkach Banku.

Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A. Opłata za połączenie wg taryfy operatora, numer infolinii: +48 664 919 797 dla Klientów indywidualnych dostępny całą dobę, 7 dni w tygodniu

Getin Noble Bank zajął 1. miejsce w głównej kategorii rankingu Złoty Bankier 2020 jako bank z najlepszą wielokanałową jakością obsługi według badania Obserwatorium.biz i Kantar Polska na zlecenie Bankier.pl i „Puls Biznesu”. Ranking dostępny na stronie www.bankier.pl/zlotybankier/

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik

Aktualne regulaminy, karty produktów, teksty umów, tabele oraz warunki ubezpieczenia opłat dostępne na www.getinbank.pl

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.