TWÓJ PASAŻ FINANSOWY

KREDYTY MIESZKANIOWE, KONTA, KARTY KREDYTOWE


Lokata na Nowe środki

 • Zyskaj w skali roku do 0,4%
 • Na 2 miesiące
 • Od 500 zł do 200 000 zł
 • Oprocentowanie zależy od posiadania konta osobistego
 • Dla klientów, którzy udzielą Zgód marketingowych
Nota prawna
Lokata mobilna

Lokata Mobilna

 • 2% w skali roku dla Lokaty Mobilnej Na Start, wymagane Zgody marketingowe
 • 0,4% w skali roku dla Lokaty Mobilnej
 • na 2 miesiące
 • od 500 zł do 10 000 zł
Nota prawna
Lokata tradycyjna

Lokata Tradycyjna

 • do 0,3% w skali roku
 • Zakładasz online!
 • Kwota minimum 500 zł
Nota prawna

Twój Bank blisko Ciebie

bankuj wygodnie!

Bankowość Internetowa
Nowoczesna Bankowość Internetowa
Nowoczena Bankowość Mobilna
Bankowość Mobilna wyróżniona w rankingu Newsweek 2019
Sieć oddziałów w całej Polsce
Ponad 300 oddziałów w całej Polsce
Infolinia czynna całą dobę
Infolinia czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Nota prawna

Promocja „Lokata na Nowe Środki - edycja nr 7/2021” obowiązuje od 19.04.2021 r. do 9.05.2021 r. i dotyczy Lokat na Nowe Środki na kwotę od 500 zł do 200 000 zł. Oprocentowanie promocyjne podwyższone 0,4% w skali roku dla Nowych Środków na 2 miesiące może uzyskać Klient posiadający Konto Osobiste. Oprocentowanie promocyjne 0,35% w skali roku dla Nowych Środków na 2 miesiące może uzyskać Klient nieposiadający Konta Osobistego. Nowe Środki zgodnie z Regulaminem Promocji to nadwyżka powyżej salda środków złotowych Klienta w Getin Noble Banku wg stanu na koniec dnia 14.04.2021 r. Warunkiem skorzystania z Promocji jest m.in. wyrażenie Zgód marketingowych dla Getin Noble Bank S.A. W przypadku lokaty odnawialnej po upływie okresu promocyjnego, oprocentowanie lokaty będzie zgodne z Tabelą Oprocentowania lokat terminowych. Szczegółowe warunki oferty znajdują się w Regulaminie Promocji.

Lokata Mobilna na Start na 2 miesiące z oprocentowaniem stałym 2% w skali roku, z kapitalizacją odsetek na koniec okresu umownego.Oferta dostępna wyłącznie dla Klienta aktywującego pierwszy profil w Bankowości Mobilnej przy jednoczesnym posiadaniu wymaganych Zgód marketingowych. Lokatę można założyć tylko raz w ciągu 30 dni od dnia aktywacji Bankowości Mobilnej. Lokata Mobilna na 2 miesiące z oprocentowaniem stałym 0,4% w skali roku, z kapitalizacją odsetek na koniec okresu umownego. Lokata dostępna wyłącznie w Bankowości Mobilnej. Maksymalna kwota 10 000 PLN. Można posiadać tylko 1 aktywna Lokatę Mobilną lub Lokatę Mobilna Na Start.

Lokata Tradycyjna dostępna na okres 2, 3, 6 miesięcy (oprocentowanie 0,3% w skali roku) lub 12 miesięcy (oprocentowanie 0,2% w skali roku), z kapitalizacją odsetek na koniec okresu umownego. Lokata jest automatycznie zakładana jako lokata odnawialna w przypadku gdy Posiadacz Lokaty nie posiada w Banku rachunku oszczędnościowego i rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Posiadacz podejmuje decyzję co do odnawialności Lokaty w chwili jej zakładania. Po upływie Okresu umownego Lokata jest automatycznie odnawiana na taki sam okres na jaki została założona i zgodnie ze stawką oprocentowania podaną w pkt IV Tabeli Oprocentowania. Dzień odnowienia Lokaty to dzień rozpoczęcia kolejnego Okresu umownego Lokaty. Kwotę odnawianej Lokaty stanowi kwota Lokaty z poprzedniego Okresu umownego powiększona o odsetki naliczone przez Bank za poprzedni Okres umowny.

Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A. Opłata za połączenie wg taryfy operatora, numer infolinii: +48 664 919 797 dla Klientów indywidualnych dostępny całą dobę, 7 dni w tygodniu.

W rankingach Bankier.pl Getin Bank zwyciężył najczęściej zajmując I miejsce w 2018 roku w kategorii Najlepsze konto oszczędnościowe. Więcej informacji na temat "Rankingu Roku" dostępnych jest na stronie Bankier.pl

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik

Aktualne regulaminy, karty produktów, teksty umów, tabele oraz warunki ubezpieczenia opłat dostępne na www.getinbank.pl

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.